Logo

NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 4x4

Број на оглас: 2811931 | Објавен на: 16.09.2019, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Nissan

Модел: X-Trail

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 6.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NISSAN X-TRAIL 2,2 DCI 4X4 DPF 2006GODINA 100 kw EURO 4
registracija do 14.09.2020 Nissan motor so Lance
So servisna kniska original kilometraza
tel 070 232 956

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Mitre

Потврден огласувач