Logo

ddr3 2x4gb 2400MHz Kingston HyperX

Број на оглас: 2812254 | Објавен на: 22.01.2019, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


Ram ddr3 2x4gb na 2400Mhz Kingston HyperX plocki isti kako na slikata

kontakt tel:
075 301 801 - Marjan

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Zoran