Logo

Vënd 2581m2 në dalje të qyetit

Број на оглас: 2812310 | Објавен на: 13.07.2020, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2581 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Vëndi gjendet 200-300 metra sipër fabrikës sera zona e quajtur zagrada në hyrje të fsh.Raven.Vëndi ka dokumentacion pronësie dhe dalje në rrugë,është i përshtatshëm për ndërtim ose punim.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 vip

Потврден огласувач