Logo

MITSUBISHI L200 2010 *NEUVEZUVAN*

Број на оглас: 2812457 | Објавен на: 17.04.2019, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: L200

Година: 2010

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 19.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MITSUBISHI L200-*НЕУВЕЗУВАН*
Мотор:2.5 Di-D 100kw(136кс) Common Rail
Електрика на сите 4 прозорци
Ел.ретровизори
Паркинг сензори
GPS уред со телефон
Хром пакет
Клима
4 Нови гуми BFGoodrich AT KO2 LT235/85/R16
Лед Бар 43"
Нов акомулатор(2год.гаранција)
Направен комплетен голем сервис пред 50км( со фактура)
Оргинална заштита во pick up
Оргинален кров Mitsubushi
Прагови Mitsubishi
Оргинални носачи сo багажник Mitsubishi
Витло(макара) T-Max 4т 9000lbr
Целосно заштитено подвозје со резервоар -ASFIR
Заден LSD дифренцијал+ел.Блокажа
ADD на преден дифренцијал

Никакви каросериски забелешки
Возилото е во одлична состојба без денар вложување во него

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач