Logo

Prodavam kuka i sprat

Број на оглас: 2813051 | Објавен на: 01.11.2018, 14:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 159 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 594 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Година на градба: 1986

Година на реновирање: 2012

Број на балкони: Тераса + 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Srecko puzalka br 77

Цена: 125.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuka od 90m2 i sprat od 60m2 so podrum i garaza.Krovot e celiot smenet so lim e pokriena. Dva saati za el struja. kuka i dvorna povrsina zaedno 594m2 ,samo kuka 159m2. imoten list komplet za kuka i za dvor cisti.posledna 45ka vo blizina kaj ou krste petkov misirkov tel 075 206 534 poslem 17:00 .n cento.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 zivko

Потврден огласувач