Logo

SHITET BANESA !!! Se prodava stan !!!

Број на оглас: 2813311 | Објавен на: 16.01.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 88 m²

Греење: Дрва

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: Повеќе од 3 балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Ul Velko Vlahovic 14/12

Цена: 34.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan 88 m 2 stanot raspolaga so dve spalni kupatilo i malo WC spajz kujna so trpezarija i dnevna soba i golem hodnik se naoga na treti sprat.Stenotse naoga kaj benziskata Deniz petrol ..
Stanot se prodava prazen !!!
cena 34.100 eura

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Vanco

Потврден огласувач