Logo

Patichinja ADIDAS

Број на оглас: 2813496 | Објавен на: 21.02.2019, 21:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД
1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Детски чевли Женски / 26

Вид на оглас: Се продава


Patichinja ADIDAS za devojche,br.26,skoro novi,kalku koristeni,cena po dogovor

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Tanja

Потврден огласувач