Logo

STROG CENTAR

Број на оглас: 2813529 | Објавен на: 19.09.2018, 09:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 140 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 190 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 2009

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: Bratstvo edinstvo Br.6.

Цена: 132.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se provdava kukja vo strog centar vo Strumica.
Kukja na 2 kata po 70 m2 so podrum 70 m2 , graza tvrda gradba 25m2 i dvorna povrsina od 190,m2... CENA PO 9DOGOVOR. ZA POVEKE INFORMACI NA TELL 078/426/509 VE MOLAM SAMNO NA VIBER 078426509

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач