Logo

Luf maser za alfa 147mjet-140konja

Број на оглас: 2813762 | Објавен на: 08.07.2019, 14:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: 147-140konja

Tип на делови: Издувниот систем / турбо

Цена: 40 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Ispraven.

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  aaaaa

Потврден огласувач