Logo

Радијатори

Број на оглас: 2813947 | Објавен на: 24.09.2018, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат радијатори. Не користени.
32 ребра, алуминиумски.
ИНФО САМО НА ТЕЛЕФОН 070564450

 Igor

Потврден огласувач