Logo

ПВЦ Врати и прозори (изработка и монтажа по поволни цени)

Број на оглас: 2814016 | Објавен на: 19.07.2019, 07:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Изработка и монтажа на ГЕРМАНСКИ пвц и алуминиумски прозори и врати, како и профили со дрво,сива и антрацит боја, венецијанер, надворешни ролетни и комарници. ГЕРМАНСКИ ОКОВ - 30 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
За секоја информација ви стојам на располагање.

Контакт лице: Мирче

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Mirce

Потврден огласувач