Logo

Fudbalski set za podobruvanje na vestini kaj mladi fudbaleri

Број на оглас: 2814184 | Објавен на: 22.02.2019, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


1. Еластично јаже со ластик-корпа за фудбал - 550 денари
2. Падобран-чадор за дополнителен отпор при трчање - 550 денари
************************************************************
Корисен фудбалски сет за подобрување на вештините кај децата и помладите категории фудбалери (можат да го користат и возрасните). Сетот содржи еластичен појас за стомак, растегливо тенко јаже и ластик-корпа за фудбалска топка.
Сетот е одличен за секојдневен тренинг, за контрола на топка, прием на топка, дриблинг, жонглирање. Едноставно, шутнете ја топката, таа за секунда ви се враќа.
Сетот не е наменет само за фудбалери, туку е одлична забава за секој што рекреативно сака да игра со топка.
Сетот може да биде одличен роденденски подарок за секое дете.
Задолжително погледнете го видеото.
Достава по Карго Експрес до секој град за 80 денари.
******************************************************
Падобран - чадор за спортисти кои сакаат доплнителен отпор при трчање за зголемен напор и подобрување на кондициската подготовка. Многу корисен реквизит за спортисти (фудбалери, кошаркари, ракометари, атлетичари...)
Достава по Карго Експрес за + 80 денари.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 majster

Потврден огласувач