Logo

Mlin cekicar 3 kw

Број на оглас: 2814326 | Објавен на: 14.08.2018, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Mlin cekicar 3 kw.
Мелницата може да мели шеќер пченка во кочан во зрно и други житарици.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач