Logo

Gips karton

Број на оглас: 2814520 | Објавен на: 26.11.2018, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Izvedba na gips karton, pregradni zidovi, gletuvanje varosuvanje, abrib nadvoresno vnatresno, opsivka na gamovi, vnatresna izolacija so stiropor, lepenje plocki...

Javete se ke se dogovorime.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 stojan

Потврден огласувач