Logo

rover 214 1.4 si

Број на оглас: 2814523 | Објавен на: 17.05.2018, 03:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 214

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 76 kw / 103 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava rover 214 si
Registriran Centralna brava Servo volan Elektrika na stakla abs air beg pali vozi se prv sopstvenik go uvezeno od slovenija sredeno servisirano so rebras zatezaci se ulje smeneto felni 16 ki novi amartizeri sredena za svoja dusa so mala potrosuvacka plus ima 4 novi gumi 14 so letni novi gumi

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач