Logo

Cinela

Број на оглас: 2814591 | Објавен на: 19.04.2019, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.100 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Prodavam cinela MEINL crash 16"
logoto e izbrisano od poliranje

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач