Logo

INTELIGENTEN GERMANSKI POLNAC ZA AKUMULATOR AKUMULATORI

Број на оглас: 2814826 | Објавен на: 17.05.2018, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД
2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Интелигентна микропроцесорска контрола со програмата дијагностика и контролиран процес на полнење - За сите 6V или 12V автомобили и мотоцикли батерии со капацитет 1.2-120Ah - Заштитено од обратна поларитетот, краток спој и преоптоварување - 4 програми за оптимално прилагодување на типот на батеријата - LCD дисплеј за програми за полнење, вредноста на напонот и статусот за полнење - LED диоди за предупредување поларитетот грешка и стенд-бај режим - надоместок пулсот за надополнување рамен батерии - должина на кабел : 2 x 2м - Работен напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz - Макс. стапка на полнење: 3.8A

Потврден огласувач
nikolce

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikolce

Потврден огласувач