Logo

Gumi 215-65-16

Број на оглас: 2814852 | Објавен на: 01.08.2020, 14:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 215

Висина: 65

Дијаметар: 16

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite nemat lepenki 4 isti tel 071-234-111 Sime moze i na viber 1000 den eden br

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Deni

Потврден огласувач