Logo

ГОЛЕМ ПОПУСТ- HONDA, MITSUBISHI, KUBOTA од 250 евра

Број на оглас: 2815188 | Објавен на: 26.12.2018, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


ГОЛЕМ ПОПУСТ на мотокултиватори HONDA, MITSUBISHI, KUBOTA, YANMAR, TANAKA.

Директен увоз од Јапонија

од 250 евра.

Тел за контакт 075-457-991 Ѓорѓи - Гуми Протект Дооел, Неготино

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач