Logo

Se prodava zemjiste so gradbi vo s.Grljani - Vinica

Број на оглас: 2815266 | Објавен на: 19.07.2018, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 30 000 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Vinica s.Grljani

Цена: 9.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zemjiste so gradbi od 30 000 m2 vo s. Grljani - Vinica. Ima priklucok na voda i struja. Pogodno za izgradba na vila so golemo dvorno mesto.Celoto zemjiste e regulirano so dokumentacija.Ima mesto za dogovor
TELEFON ZA KONTAKT!!!!!
078 - 242 - 931

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 KLIMENT

Потврден огласувач