Logo

Fellgi za ford r15

Број на оглас: 2815513 | Објавен на: 01.12.2018, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fellgi za ford so 4shtrafovi bez gumi

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Skuter

Потврден огласувач