Logo

Korg tr

Број на оглас: 2816640 | Објавен на: 17.05.2018, 08:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Korg tr 64mb mem. I 1gb karticka. Moze zamena za.. juzi sound....dajte ponuda....

 Saso

Потврден огласувач