Logo

Nokia3310

Број на оглас: 2816754 | Објавен на: 22.05.2018, 23:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: Nokia 3310

Боја: Blue

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nokia 3310

 Saso

Потврден огласувач