Logo

Audi a4

Број на оглас: 2816810 | Објавен на: 20.06.2018, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 6 brzini redovno servisirana zimski plus letni info na tel
078 453 449

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goko

Потврден огласувач