Logo

CAMEC gumen, nosivost 200kg

Број на оглас: 2816825 | Објавен на: 20.03.2019, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Вид на оглас: Се продава


Camec so vesla dva pati koristen. Dimenzii 250sm x150sm nosivost 200kg..
Mesto za dva para vesla.INFO ACE 070377807

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач