Logo

DAF XF95

Број на оглас: 2816883 | Објавен на: 26.01.2019, 20:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava daf xf95 2003 god. Registriran do 16.12.2018 za poveke informacii na tel:071207521

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 mitko (претпријатие)

Потврден огласувач