Logo

Prikolka za kola , traktor

Број на оглас: 2817012 | Објавен на: 12.09.2018, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Prikolka za kola ili traktor vo super sostojba , odlicno socuvana
Za povekje info na dolunavedeniot broj

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 sd

Потврден огласувач