Logo

Honda Jazz 1.2 Plin

Број на оглас: 2817143 | Објавен на: 03.06.2020, 08:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Jazz

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 57 kw / 77 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.500 €

2.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Honda Jazz 1.2 2004 atestiran plin registrirana do 9-2020 so zelen karton

KONTAKT 078438860

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач