Logo

oprema za prodavnica

Број на оглас: 2817278 | Објавен на: 21.07.2018, 23:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


- dve polici so led diodi: dlabocina 45cm, sirina 150cm, visina 212cm
- tri pulta so dimenzija: sirina 75cm, visina 80cm
- polici za izlog
- stol za biro

nalepnicite na pultovite se ostraneti bez da bide nanesena nikakva steta

telefon za kontakt
071/251-517
078/840-470

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Jelena

Потврден огласувач