Logo

FIAT CROMA 1.9MJTD 2006 #PERFEKTNA#

Број на оглас: 2817327 | Објавен на: 12.07.2018, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Croma

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.700 €
3.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat croma 19 mjtd 150ks uvezena od italija plateni site davacki do registracija perfektna sostojba

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач