Logo

osovina za 206 gti i cc za trap 47na50

Број на оглас: 2817339 | Објавен на: 01.07.2020, 00:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Tип на делови: Осовина /Предница тркала

Цена: 80 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


osovina za 206ka cc gti za trap
47mm na 50mm so lager.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач