Logo

Sa prodava kuka

Број на оглас: 2817608 | Објавен на: 10.07.2020, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 12

Квадратура: 460 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 500 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 2007

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Duzlacki rid

Цена: 34.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kukata e 460 kvadrata so prizemje sprat i potkrovje i e so dva vleza.poveke informacii na 078 475 217 Zoki. Zvonete samo na Zoki

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач