Logo

Se izdava kompletno sreden sprat od kuka so poseben vlez

Број на оглас: 2817643 | Објавен на: 05.04.2018, 08:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Spratot e kompletno sreden, idealen za pogolema familija ili poveke lica.
Ima poseben vlez i poseben garazen prostor

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 ilija