Logo

Passat 1.9 TDI (105ks) 2006 god

Број на оглас: 2817695 | Објавен на: 11.08.2018, 23:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Klimatronik (dvozonska klima);
- Napraven golem servis (ulje, filtri za - ulje, vozduh, nafta, polen; rebrast kaish, zategaci, vodna pumpa);
- Zelen karton za cela godina;
- Navigacija;
- Bluetooth konekcija za mobilen telefon.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач