Logo

Reno premium 2000g

Број на оглас: 2817839 | Објавен на: 19.09.2018, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Reno premium 2000g може и без ладилник
само ладилник 1500 евра

078 362 198
075 245 174 (вибер)

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 peco