Logo

Tastatura za Dell

Број на оглас: 2818027 | Објавен на: 09.11.2018, 01:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Tastatura za Dell PP41L M1530 Vostro 1400 PP22L 1318 1545 PP29L Inspiron 1520

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Slobodancho

Потврден огласувач