Logo

КОМБИНИРАНА БЕНЧ КЛУПА

Број на оглас: 2818301 | Објавен на: 19.04.2018, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.950 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Клупа за вежбање

Вид на оглас: Се продава


Сакате да најдете справа со која може да вежбате многу делови од телото. На вистинското место сте.
Со оваа бенч клупа можете да вежбате со тегови, вежби за рацете, стомачни вежби, вежби за нозете, вежби за градите и уште многу други. Оваа бенч клупа можете да ја закосите во повеќе агли како и вежбањето да си го направите по удобно за секоја вежба која ја вежбате. Нека тонирањето на вашите мускули ви биде забавно само со оваа бенч клупа на која ќе ги дефинирате сите мускули на рацете како и сите стомачни мускули.
До совршено тело само со оваа единствена справа која не одзема простор и може да се вклопи во вашиот дом или во било која фитнес сала. Оваа клупа има и сталка за тегови со шипка така што можете повеќе делови од телото да зацврстите со истата.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач