Logo

Се продава објектив SAMYANG 85mm F 1.4 за NIKON

Број на оглас: 2818935 | Објавен на: 13.08.2019, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Резолуција: Од 20 Мегапиксели

Марка: Останато

Цена: 260 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Објектив SAMYANG 85mm F 1.4 мануелен, наменет исклучиво за NIKON. Јас сум прв сопственик. Купен е 2017 год од Словенија, сеуште под гаранција. Објективот се продава со hood и во оригиналното пакување. Нема оштетувања, ниту гребнатинки.
Контакт на телефон: 070/341 371

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  ...

Потврден огласувач