Logo

TNT Riva M64 32MB AGP

Број на оглас: 2819037 | Објавен на: 17.02.2019, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Продавам стара графичка карта TNT Riva M64 32 MB на AGP слот. Сосем исправна - пали вози. Фотките се автентични. Цената е фиксна и смешна.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Slavko

Потврден огласувач