Logo

micro sd 64 gb mediarange

Број на оглас: 2819130 | Објавен на: 06.03.2018, 20:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Мемориски Картички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava memoriska karticka media range od 64gb class 10 read speed : up to 60 MB/s
write speed: up to 10 MB/s

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 baze