Logo

Бандаж 15-ка за форд со гума Поларис 195/60/15

Број на оглас: 2819326 | Објавен на: 18.09.2018, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


1-бандаж 15-ка со гума поларис 195/60/15. Може и само бандажот 1000 ден, комплет 1500 ден.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Joco

Потврден огласувач