Logo

Senzor

Број на оглас: 2819486 | Објавен на: 15.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Senzor za pritisok na alspuh orginal scania t141
SCANIA EUR 6

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 stojance

Потврден огласувач