Logo

Деловен простор / Населба 8-ми Ноември Штип / 40м2

Број на оглас: 2819760 | Објавен на: 28.05.2020, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 42 m²

Цена: 180 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор во Населба 8-ми Ноември, Штип на најфреквентно место, близу новата пошта до паркот со површина од 42м2.

- Деловниот простор има 2 влеза (Влез 1 и Влез 3),
- WC,
- се наоѓа на приземје со внатрешна висина од (3 метри) и
- има голем простор за паркинг.

Просторот може да биде повеќенаменски (продавница, канцеларии, деловни намени, производство, дистрибуција, сервиси, магацин, итн.).

По договор може да се промени изгледот на влезната врата, излогот.

Контакт: 079-268-268

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач