Logo

Se prodava sprat od dvosemejna kuka

Број на оглас: 2820160 | Објавен на: 05.04.2018, 08:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 1980

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: sakalica

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gorniot sprat od dvospratna kuka,kompletno sreden . Poseben vlez dobro sreden garazen prostor od 65m2, i dvorno mesto od 100m2. Napravena fizicka delba i sredena dokumentacija.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач