Logo

SE PRODAVA STALAZA ZA CIGARI

Број на оглас: 2820287 | Објавен на: 28.07.2018, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Komplet stalaza za cigari

Informacii na tel. 070 769 588

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 oglas