Logo

Prodavam kalos 1.2 8v na delovi eftinoo

Број на оглас: 2820288 | Објавен на: 10.04.2019, 08:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi od kalos 1.2 8v
Motor prodaden
Menjac 280e
Vrati 50e

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач