Logo

GOPRO HERO 5 BLACK EDITION (4K) + DODATOCI I 32GB MEMORISKA

Број на оглас: 2820526 | Објавен на: 10.09.2018, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam GoPro 5 black edition so full oprema.
Doneseno od USA , mnogu malce koristeno dokolku ste zainteresirani slobodno javete se cenata e po dogovor, na lice mesto.
Broj za kontakt :077 / 640 - 490
+32Gb ultra speed memory

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 igrackizadeca

Потврден огласувач