Logo

FIAT PUNTO 1.3 multijet 90 ks.2007 god.

Број на оглас: 2820755 | Објавен на: 18.06.2018, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT PUNTO 1.3 multijet 90 ks.2007 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvano so novi gumi i kompletno servisiran.
Kolata e uvezena od germanija i se plateni site davacki do registracija.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 delcevo

Потврден огласувач