Logo

Апартман 52м2 во Станбен комплекс во Маврово

Број на оглас: 2820939 | Објавен на: 08.02.2019, 08:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 52 m²

Греење: Нема

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Север

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава апартман бр.21 со поглед на езеро во Станбениот комплекс Маврово, 100м до Ски центарот Заре Лазарески. Апартманот е со површина од 52м2, со 1 спална соба и 2 балкони (тип Ѓ). По имотен лист е на 1 кат.

 Гостивар    Општина: Маврово и Ростуша

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач