Logo

Dvokrilna komoda.

Број на оглас: 2821023 | Објавен на: 09.11.2019, 07:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Dvokrilna komoda.Racna izrabotka od masivno drvo i garvura.

Огласи од: Aleksandar

Aleksandar

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач